Logo
<- ankstesnis sekantis -> Apie mūsų produktus > GenSol - VVS > Apie GenSol trumpai
Spausdinti

Apie GenSol trumpai


  Programa GenSol sukurta buhalteriniai apskaitai. Naujausia GenSol V.5 yra nebrangi, patogi ir patikima. Naudojamas MS SQL serveris (MSDE, SQL Server express 2005, SQL Server express 2008 - nemokomi duomenų bazės varikliai tinkami nedidlem įmonem). Gensol turi duomenų patikrinimų galimybes prieš įregistravimą bei specialios programos priemonės po to kaip pirminių dokumentų duomenys jau įregistruoti. Tai padeda greičiau surasti klaidas ir jas ištaisyti.
   Programos Duomenis saugomi Jūsų numatytoje vietoje, ne "debesyje". Nors papildomos GenSol replikavimo galimybės naudoja cloud (debesines) technologijas bet tam kad atlikti apsikeitimą duomenimis tarp nutolusių kompiuterių (naudinga neturint fiksuoto IP).
   Tik Jus esate šeimininkai duomenų bazės kuri kaupiama apskaitoje.  Kaip taisyklė apskaitos duomenys yra daug kartu brangesni už kompiuterinę ir programinę įrangą (vidutiniškai apskaitos duomenų vertė kasmet užauga apie 2000Lt per mėn., tik per darbo užmokesti). Jus tiksliai turite žinoti kad ir po daug metų apskaitos duomenys bus prieinami (apskaitos duomenys privalu saugoti ne mažiau kaip 10 metų). Kaip rodo klientų patirtis duomenų bazės duomenys verta išsaugoti net po įmonės bankroto.

  Ši apskaitos programa leidžia atlikti visus veiksmus nuo pirminių dokumentų registravimo iki FA (Finansinės Atsiskaitomybės). GenSol buhalterinė programa lanksti ir lengvai prisitaiko prie įmonės ypatumų. Net ir nepatyre apskaitos specialistai (pvz. vadybininkai) gali dirbti su programa, nes pasiektas gana aukštas automatizavimo lygis.

  Patirtis rodo, kad buhalterio darbo krūvis kaip taisyklė labai didelis, ypatingai FA (balanso) sudarymo metu. Įstatyminė bazė labai didele, priedo įstatymu leidėjas nerimsta didina darbo buhalterijai. Didėjant darbo krūviui daugėja klaidų.
  Nedaro klaidų tik tas kas nedirba . GenSol specialios priemonės padeda surasti buhalterines klaidas ir jas taisyti. Patyrusiam buhalteriui labai naudingas analizės modulis ir nauja skubios (express) analizės posistemė. Papildomai duomenų kontrolei GenSol praktiškai bet kuria lentelę gali iškelti į buhalterių pamėgtą MS Excel.

  Kaip sutaupyti laiką , kurio buhalteriams ir apskaitininkams nuolat trūksta ? GenSol pasižymi greitu ir nesudėtingu pirminių dokumentų įvedimu. Programos pagalba ženkliai sumažėja buhalterio darbo laiko sąnaudos. Duomenys įvedinėjami beveik kalbėjimo greičių o kartais, naudojant šablonus, ir daug greičiau. Daugiau laiko lieka LR įstatymų , VAS standartų nagrinėjimui ir įvestų duomenų tikrinimams.

GenSol buhalterinės programos pristatymas nemokomas. Mes siūlome apmokymą, autorinę priežiūrą ir konsultacijas.
Daugiau apie GenSol ...


2011 GENRI ©

Paskutinis atnaujinimas: 2012.08.31. 07:26:32 Gen.CMSimple